У Києві не буде нової станції метро "Іподром"

Дата публікації
Перегляди
3656
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві не буде нової станції метро "Іподром"

Замість станції метро "Іподром" у Києві з'явиться "Одеська" / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Бригинець іронізує, що станцію можна було б назвати "Колишній іподром".

Комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків КМДА підтримала звернення Товариства української мови Київського національного університету імені Т. Шевченка щодо зміни проектної назви станції метрополітену "Іподром" на назву "Одеська".

Про це повідомив член комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київради (КМДА) Олександр Бригинець.

"Є певна традиція, коли на виїзді з Києва знаходиться станція метро, що своєю назвою символізує певний напрямок – Мінська, Чернігівська, Харківська... Тепер буде ще й Одеська, що до того ж пов'язана з Одеською площею, яка знаходиться поруч", - наголосив Бригинець.

Депутат також зауважив, що у зв'язку з бездумними діями влади є сумніви щодо подальшого існування Київського іподрому в цьому місці.

"Ще до війни мій батько зі своїм батьком ходили на цей іподром, що був важливим місцем відпочинку киян. На жаль, роль іподрому в житті міста зменшилась. До того ж, плани його повного знищення витають у повітрі вже не перший рік. Тож, станцію з тим же успіхом можна було б перейменувати в "Колишній іподром", - іронізує Бригинець.

Нагадаємо, станція "Одеська" ("Іподром") - станція Київського метрополітену, що будується, буде розташована на Куренівсько-Червоноармійській лінії між станціями "Виставковий центр" та "Теремки" біля перетину проспекту Академіка Глушкова і вулиці Василя Касіяна поблизу Київського іподрому.  Відкриття заплановано на жовтень 2012 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3656
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація