У Києві планують запустити повноцінне наземне метро

У Києві планують запустити повноцінне наземне метро

Інтервал руху наземного метро становитиме 10 хвилин

Для того, щоб запустити повноцінне наземне метро з інтервалом руху в 10 хвилин потрібне мінімальне фінансування.

Вирішити транспортні проблеми киянам, і скоротити час на переїзд з одного кінця міста в інший допоможе наземне метро.

Таку думку висловив мер Києва Віталій Кличко під час  виїзної наради з питань функціонування проекту "Міська електричка".

Кличко зазначив, що проект міської електрички був анонсований, але його так і не реалізували у повному обсязі. Так, для того, щоб запустити сьогодні повноцінне наземне метро з інтервалом руху в 10 хвилин, за словами мера Києва, потрібне мінімальне фінансування.

"У годину-пік, у Києві потрапити з одного кінця міста у інший можна не менше ніж за кілька годин. Зробити ж кільце усіма районами столиці на наземному метро можна за 50 хвилин. Реалізувавши цей проект, ми зможемо з максимальною швидкістю доставляти пасажирів з однієї частини міста в іншу", - зазначив Кличко.

Повноцінно запустити наземне метро можна, але спочатку потрібно виконати певні ремонтні роботи.  За словами начальника ДТГО "Південно-Західна залізниця" Олексія Кривопішина, необхідно добудувати платформу на станції "Вишгородська" та зробити там сходи, на станції "Київ-Волинський" місту потрібно продовжити тролейбусний маршрут, який підвозитиме пасажирів до платформи, а на станціях "Русанівська" та "Лівобережна" треба добудувати наземні переходи від платформи до метрополітену.

Також, потрібно відремонтувати 8 потягів, які дозволять скоротити інтервал руху до 10 хвилин.

Нагадаємо, київський фунікулер відновив свою роботу після планового ремонту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація