Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві студенти з 27 країн Європи вшанували Героїв Небесної Сотні

Місто згадує спробу розгону Євромайдану три роки тому.

Студенти з 27 країн Європи вшанували хвилиною мовчання активістів, які загинули під час Революції гідності в Україні. На алею Героїв Небесної Сотні кожен прийшов із прапором власної країни, аби нагадати усій Європі про жахливі події, що відбувалися у центрі Києва, та про мужність простих людей, які протистояли злочинній владі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Революцію цього дня згадували й кияни. З 19:00 години кожні 30 хвилин у Михайлівському соборі б'ють у дзвони. Саме так в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року у соборі закликали людей вийти на Майдан, аби протистояти силовому розгону. Тривожний передзвін "золотоверхого" тоді порівнювали з сигналом про наближення орд хана Батия, котрі зруйнували середньовічний Київ.

Раніше у ніч проти 30 листопада на Майдан Незалежності прийшли півтора десятка людей, серед яких були постраждалі внаслідок силового розгону "Беркутом" мирної акції протесту. Із дзвіночками в руках та символічним ланцюгом єдності та волі активісти пішли до Михайлівського собору, де у криваву ніч прихистили травмованих студентів.

Відео Студенти з Європи вшанували активістів, які загинули під час Революції гідності

Залиште свій коментар

Вибір редакції