У Миколаєві знайшли послання з минулого століття

Лист пролежав у пляшці кілька десятиліть. 

Послання з минулого, датоване 1 вересня 1983 року виявили у Миколаєві, йдеться в ТСН.16.45.

Лист був у пляшці з-під шампанського в одному з відсіків паротяга, який стоїть у дитячому містечку "Казка". Автори листа – робітники локомотивного депо. Саме вони заховали лист 33 роки тому. Цей папір відкрив чимало таємниць.

Лист з минулого знайшли в димоході паровозу. Робітники заводу кажуть, спершу навіть не хотіли його розкривати, бо цей відсік був заварений. Коли ж нарешті зазирнули в середину, побачене вразило всіх.

Загадкову пляшку з димаря витягла прибиральниця Тетяна Якименко, коли перед ремонтом чистила його від сміття.

ВідеоУ Миколаєві знайшли лист з минулого

"Почала вигрібати сміття, дивлюся дріт. Потягла і витягла пляшку з листом", - розповідає жінка.

Щоб дістати таємничу записку, електрогазозварювальник Едуард Колесников зробив спеціальний гачок. Тягнув обережно. Каже, розгорнув і відразу зрозумів, що лист написали його колеги з минулого.

"Був пофарбований, підготовлений до стоянки дитячого містечка "Казка". Передаємо полум'яний привіт майбутньому поколінню. 1 вересня 1983 року. Лист з минулого. Такого листа мало хто побачить в своїй життя", - каже Едуард.

Підняли архіви, "підняли" старожилів депо. На жаль, людини, яка писала- колишній керівник Андріанов, вже не з нами. Він пішов з життя в 90-ті", - розповідає директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу.

Утім, знайшли того, хто бачив, як цей лист створювався. Колишній бригадир Володимир Попов каже, що в ті часи закладати капсули часу було традицією. Текст цього послання під диктування керівника писав художник-оформлювач Михайло Столяр, його теж уже немає серед живих.

Лист відкрив іще одну таємницю. Виявилося – на заводі працює онук першого машиніста цього паротяга - Володимир Наумов.

Лист із минулого заводівці передали краєзнавчому музею. Обіцяють, коли відремонтують паротяг також замурувати всередину послання майбутнім поколінням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: