Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві знайшли послання з минулого століття

Лист пролежав у пляшці кілька десятиліть. 

Послання з минулого, датоване 1 вересня 1983 року виявили у Миколаєві, йдеться в ТСН.16.45.

Лист був у пляшці з-під шампанського в одному з відсіків паротяга, який стоїть у дитячому містечку "Казка". Автори листа – робітники локомотивного депо. Саме вони заховали лист 33 роки тому. Цей папір відкрив чимало таємниць.

Лист з минулого знайшли в димоході паровозу. Робітники заводу кажуть, спершу навіть не хотіли його розкривати, бо цей відсік був заварений. Коли ж нарешті зазирнули в середину, побачене вразило всіх.

Загадкову пляшку з димаря витягла прибиральниця Тетяна Якименко, коли перед ремонтом чистила його від сміття.

Відео У Миколаєві знайшли лист з минулого

"Почала вигрібати сміття, дивлюся дріт. Потягла і витягла пляшку з листом", - розповідає жінка.

Щоб дістати таємничу записку, електрогазозварювальник Едуард Колесников зробив спеціальний гачок. Тягнув обережно. Каже, розгорнув і відразу зрозумів, що лист написали його колеги з минулого.

"Був пофарбований, підготовлений до стоянки дитячого містечка "Казка". Передаємо полум'яний привіт майбутньому поколінню. 1 вересня 1983 року. Лист з минулого. Такого листа мало хто побачить в своїй життя", - каже Едуард.

Підняли архіви, "підняли" старожилів депо. На жаль, людини, яка писала- колишній керівник Андріанов, вже не з нами. Він пішов з життя в 90-ті", - розповідає директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу.

Утім, знайшли того, хто бачив, як цей лист створювався. Колишній бригадир Володимир Попов каже, що в ті часи закладати капсули часу було традицією. Текст цього послання під диктування керівника писав художник-оформлювач Михайло Столяр, його теж уже немає серед живих.

Лист відкрив іще одну таємницю. Виявилося – на заводі працює онук першого машиніста цього паротяга - Володимир Наумов.

Лист із минулого заводівці передали краєзнавчому музею. Обіцяють, коли відремонтують паротяг також замурувати всередину послання майбутнім поколінням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції