Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінсоцполітики оприлюднили кількість українських заробітчан

За словами міністра, зараз трудова міграція є сезонною.

На постійній основі за кордоном працюють 3 млн 200 тисяч українців. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева на церемонії запуску проекту з поліпшення управління ринком праці "Інклюзивний ринок праці для робочих місць в Україні".

За його словами, зараз трудова міграція має сезонний характер.

"У тимчасовій міграції, за нашими оцінками, бере участь до 9 млн українських громадян", - сказав міністр.

Однією з актуальних проблем ринку праці, Рева називає рівень безробіття серед молоді і неможливість працевлаштування великої кількості внутрішньо переміщених осіб. Також серед проблем тіньова зайнятість і диспропорція між попитом і пропозицією на кваліфіковану робочу силу.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що один мільйон українців працюють сьогодні у Польщі. За його словами, через це в Україні вже відчувається нестача фахівців.

ВідеоЯк заробітчанство впливає на українські родини

Міжнародний день сім’ї святкують сьогодні в усьому світі. Заснували його 25 років тому, щоб ще раз нагадати про важливість міцної родини. І для України ця проблема дуже актуальна – більше половини українських шлюбів розпадаються. Найчастіше через насилля в родині, проблеми з алкоголем чи тотальні непорозуміння. Нерідко причиною може стати і робота – за тисячі кілометрів від рідного дому. Як заробітчанство впливає на українські родини – дивіться далі.

Як заробітчанство впливає на українські родини

Залиште свій коментар

Вибір редакції