Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна обмежила ввезення імпортних сірчаної кислоти та олеуму

Майже весь імпорт припадає на Росію та Білорусь.

Україна ввела квоти на ввезення імпортних сірчаної кислоти та олеуму (кислота, купоросна олія). Майже 100% імпорту цих речовин припадає на Росію та Білорусь.

Рішення про введення квот 2 липня ухвалила Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі.

"З метою захисту національного товаровиробника від зростаючого імпорту було застосовано спеціальні заходи щодо імпорту в Україну кислоти сірчаної та олеуму, незалежно від країни походження та експорту, у вигляді квотування імпорту в Україну строком на 3 роки", - говориться в повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Україна провела антидемпінгове розслідування щодо імпорту сірчаної кислоти і олеуму незалежно від країни походження, та антидемпінгове розслідування щодо імпорту до України деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з Російської Федерації.

"За результатами розгляду матеріалів, було встановлено, що існує необхідність застосування захисних заходів. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі зважила позицію всіх зацікавлених сторін, зокрема українських виробників та споживачів", - ідеться в повідомленні.

Для захисту національного товаровиробника карбамідо-формальдегідної смоли від недобросовісного імпорту комісія ухвалила рішення, яким застосувала остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту до України походженням з Російської Федерації зі ставкою антидемпінгового мита у розмірі 39,94% терміном на п'ять років.

Водночас комісія розпочала антидемпінгові розслідування щодо ймовірного недобросовісного імпорту до України прутків з вуглецевої та інших легованих сталей походженням з Білорусі та Молдови, цементу - з Росії, Білорусі та Молдови.

Залиште свій коментар

Вибір редакції