Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новітня розробка отримала назву "Варта-Новатор".

У Нацгвардії пройшло випробування нового спеціалізованого броньованого автомобіля, що отримав назву "Варта-Новатор", повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

"Бронеавтомобиль сконструйовано з урахуванням сучасних вимог до техніки підрозділів спецпризначення з використанням шасі, що пристосоване до експлуатації в найскладніших умовах бездоріжжя. На відміну від свого старшого брата "Варта", модель "Новатор" має більш компактні розміри і набагато легша. Також екземпляр оснастили додатковими опціями, що забезпечують комфорт і безпеку екіпажу", - йдеться в повідомленні.

Розробкою бронеавтомобіля займалося підприємство "Українська бронетехніка" спеціально на замовлення Нацгвардії.

Нагадаємо, днями в Україні успішно випробували новітню ракетну систему "Вільха". Головною її особливістю є система наведення із можливістю коригування траєкторії в польоті. Вже дуже скоро система з'явиться на озброєнні ЗСУ.

ВідеоПісля вдалих випробувань українській армії нададуть ракетні комплекси "Вільха"

Ракети сьогодні запускали на полігоні Одещини. Влучили вони прямісінько у точку прицілювання. Технічні характеристики комплексу і досі секретні. Сьогодні ж на полігоні розробники уточнювали балістичні характеристики, перевіряли систему наведення та ефективність нового ракетного палива.

Після вдалих випробувань українській армії нададуть ракетні комплекси "Вільха"

Залиште свій коментар

Вибір редакції