Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головною її особливістю є система наведення із можливістю коригування траєкторії в польоті.

В Україні успішно випробували новітню вітчизняну ракетну систему залпового вогню "Вільха", що стріляє ракетами "земля-земля", повідомив у Facebook президент Петро Порошенко.

"Вітаю усіх українців з успішним випробуванням українського ракетного комплексу "Вільха". Щойно отримав доповідь, що всі чотири ракети влучили в ціль!" - написав він.

ПП: Вітаю усіх українців з успішним випробуванням українського ракетного комплексу «Вільха». Щойно отримав доповідь, що всі чотири ракети влучили в ціль!

Опубликовано Петро Порошенко 22 декабря 2017 г.

Уперше про проект "Вільха" було повідомлено ще рік тому, у січні 2016-го, під час засідання РНБО. Саму ракету та систему керування розробляли конструкторські бюро "Південне" та "Луч". Шасі для неї в подальшому виготовлятиме КрАЗ на базі автомобіля КрАЗ-7634. Хоча нинішній зразок випробувався на шасі білоруського МАЗ-543.

Усі технічні характеристики "Вільхи" наразі засекречені. Однак відомо, що калібр ракети становить 300 мм. А її головною особливістю є система наведення із можливістю коригування траєкторії вже в польоті.

За словами радника президента України волонтера Юрія Бірюкова, пускова установка має 12 ракет, кожна з яких несе бойову частину вагою до 250 кг та наводиться на ціль окремо від решти. Вага ракети становить 900-1000 кг.

 

Опубликовано Юрием Бирюковым 22 декабря 2017 г.

Слід зазначити, що усі частини, необхідні для виробництва "Вільхи", є вітчизняними.

Нагадаємо, не так давно в Україні випробували нові дрони-невидимки, якими вже зацікавилися військові. Оскільки наші дрони можуть конкурувати з іноземними через свою низьку ціну. 

ВідеоПерший український ударний безпілотник випробували на державному підприємстві під Києвом

Залиште свій коментар

Вибір редакції