Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівному через розплідники в середмісті люди говорять про собачий терор

Жодним чином вплинути на власників звіринців місцеві жителі не можуть.

У Рівному бізнесмен облаштував розплідники породистих великих псів просто в житлових будинках. Містяни скаржаться на гавкання, гарчання, напади тварин і навіть виграють судові справи, однак розплідників тільки більшає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Село Олександрія у передмісті Рівного живе в цілодобовому ґвалті, відколи на одній вулиці поселилось із сотню собак, а звичайний двір перетворився на суцільний вольєр. "Вночі просто неможливо спати", - скаржиться місцева жителька Світлана Мельник. Люди кажуть про справжній собачий терор, подолати котрий не можуть уже більше року.

Відео У передмісті Рівного чоловік облаштував розсадник крупних псів, які нападають на сусідів

Пані Світлана показує стоси документів – це запити та відписки від усіх можливих чиновників. Крім постійного гавкоту, собаки вже роздерли не одну сільську птицю. Стоки забруднюють довколишні водойми. А біля незаконного розплідника в житловому секторі собаківник захопив під вольєри ще й 80 соток землі. "60 це землі громадського випасу територіальної громади, а 19 – наші, приватна власніть", - скаржаться люди.

Та головне – собаки дуже небезпечні та вже не раз перестрибували огорожі. Юрій Бойко вирощує їх на продаж. В інтернеті таке цуценя коштує від 15 тисяч гривень і сягає десятків тисяч доларів. Проти таких сусідів підписалося все село. Але сільський голова каже, що жодного закону на заборону розплоду собак немає, а двір – це приватна власність і контролери обмежені в правах. "Санепідемстанція дивиться, як утримують собак. Так у нього собаки утримуються краще, ніж люди. У нього утеплена підлога", - твердить голова села Тетяна Михасюк.

Фотогалерея Віце-прем'єр РФ витратив більше $ 630 тисяч на перельоти собак у VIP-лайнері – ФБК (8 фото)

Інший розплідник так само під прикриттям звичайної господи діє у самому Рівному. Собаки звідти неодноразово нападали на місцевих жителів. Були й важки наслідки – не лише від укусів. Внаслідок нервового зриву від пережитого стресу в одного чоловіка сильно впав зір.

На межі нерви і в мешканців кількох багатоповерхівок. Люди хвилюються за власних дітей, адже втримати величезних мастифів на повідку не під силу жодній людині. Вольєри будуються упритул до навчального закладу. Там також стурбовані безпекою своїх студентів.

Через мораторій на перевірку приватних підприємств достукатися до собаківника не може ні поліція, ані інші контролери. Не хоче спілкуватися власник і з журналістами. Міські чиновники запевняють, що на папері вже заборонили розплідники в середмісті. Тепер справа тільки за судом. Але люди скептично оцінюють чергові обіцянки. Каже, свої суди виграли ще позаторік, а віз і нині там. За завдану собаками шкоду власник навіть не вибачився – годі говорити про матеріальну компенсацію.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар

Вибір редакції