Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У військовій прокуратурі розповіли, скільки з 2014 року відкрили кримінальних справ за дезертирство

Ці справи перебувають у суді.

За дезертирство, самовільне залишення служби та ухилення від служби протягом 2014-2018 років в Україні було відкрито майже 11,3 тисячі кримінальних справ.

Про це повідомила Головна військова прокуратура України у відповідь на запит УНН.

Станом на вересень 2018 року слідчі завершили розслідування та направили до суду 11292 кримінальні справи стосовно 11316 людей.

З них лише 1500 обвинувальних актів стосуються саме дезертирства.

Крім того, до суду направлено 66 клопотань для звільнення від кримінальної відповідальності 66 осіб.

Раніше повідомлялося, що серед звільнених у грудні 2017 року заручників 14 осіб виявилися дезертирами – щодо них є кримінальні провадження про самовільне залишення частини. За словами радника президента Юрія Бірюкова, спецслужбам про це було відомо заздалегідь, а самі полонені теж розуміли, що суду їм не уникнути, але все одно вирішили повернутися на неокуповану українську територію. На відміну від частини сепаратистів, які категорично відмовилися повертатися до "своїх".

ВідеоЧотирнадцять звільнених з полону військових виявилися дезертирами

На них є кримінальні провадження про самовільне залишення частини - про це повідомляє радник президента Юрій Бірюков. Та каже - спецслужбам про це було відомо заздалегідь. Самі полонені теж розуміли, що суду їм не уникнути і все одно вирішили повернутися на неокуповану українську територію, на відміну від частини сепаратистів.

Чотирнадцять звільнених з полону військових виявилися дезертирами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції