Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп Вітко представив у ВР план порятунку професійно-технічної освіти

Народний депутат України, Президент Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти України Артем Вітко разом з колегами представили план порятунку галузі професійно-технічної освіти від знищення.

Про це йшлося на брифінгу Артема Вітка у Верховній Раді, який відбувся у вівторок.

"Сьогодні система професійно-технічної освіти зруйнована! Немає того належного фінансування, яке потрібно для розбудови країни.  На сьогоднішній день ми бачимо застарілу матеріально-технічну базу. У той час коли гроші варто вкладати безпосередньо у ПТО, що має надавати дійсно кваліфіковані кадри, які можуть розбудувати нашу країну економічно, ПТНЗ покинуті напризволяще.  На прикладі Львівської області я можу вам сказати, що фінансування на ПТО виділено лише для того, щоб сплачувати комунальні, при цьому відсутня якісна матеріально-технічна база", - заявив Вітко.

Він зазначив, що в Україні немає стратегічного плану розвитку економіки, від якого б профтехосвітяни могли відштовхнутися і підготувати професійні кадри.

"У нашій країні немає стратегічного плану розвитку економіки, від якого б профтехосвітяни могли відштовхнутися і підготувати професійні кадри. Такі випадки приводять до свавілля та економічного занепаду в нашій країні.  Я, разом із колегами, подав законопроект №7268 про повне відновлення державного фінансування системи профтехосвіти, який покликаний забезпечити виживання галузі у перехідний час реформ та дати тверді соціальні гарантії учням та викладачам професійно-технічних закладів", - підкреслив політик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції