У всіх областях України підключили опалення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Львові через потепління вже відключили батареї.

Станом на 4 листопада в Україні до опалення підключені 85,2% житлових будинків та 90,6% об'єктів соціальної сфери. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад і територій України на сторінці у соцмережі Facebook.

Як повідомляється, в Закарпатській, Івано-Франківській і Тернопільській областях опалюються 100% житлового та соціального фондів. 

опалення 4.11
Міністерство розвитку громад та територій України

При цьому, у Львові у зв'язку зі значним потеплінням частково припинена подача тепла.

Також 100% об'єктів соціальної сфери підключені до опалення у Вінницькій, Житомирській, Миколаївській областях, 99,9% - у Хмельницькій.
У Чернігівській (99,8%), Рівненській (99,5%), Житомирській (99,3%) та Сумській (99,3%) областях опалюються майже 100% житлових будинків.

Нагадаємо, 31 жовтня повідомлялося, що у Києві до централізованого опалення вже підключено 80% житлових будинків і фактично підключені 100% закладів соціальної сфери. 

Відео Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Уряд обмежив вартість однієї гігакалорії до 1400 гривень. Нині вартість тепла по Україні коливається від 1200 до 2200 в різних регіонах. При однаковій ціні на газ та зарплатах у галузі подібна різниця необґрунтована, вважають у Кабміні. За попередніми оцінками, зниження тарифів у всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах люди платитимуть на 40% менше.    

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Залиште свій коментар

Вибір редакції