Ukraine Today презентує нову програму

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ukraine Today презентує нову програму

В ефірі Ukraine Today стартувало щоденне ток-шоу ViewPoint

В ефірі телеканалу Ukraine Today було представлене нове ток-шоу "ViewPoint", присвячене поточним подіям в Україні та Східній Європі.

28 вересня 2015 в ефірі Ukraine Today стартувало англомовне щоденне ток-шоу ViewPoint.

За форматом – це динамічна розмова тет-а-тет журналіста з гостем. Стартова тривалість - 10 хвилин, в майбутньому планується збільшити хронометраж вдвічі. До участі у "ViewPoint" запрошуються українські та закордонні експерти, представники бізнесу, урядовці, знаменитості.

Тематика розмов – експертна оцінка актуальних процесів та подій в Україні, регіоні Центрально-Східної Європи, міжнародних подій, які впливають на регіон.

Першим гостем студії став Дмитро Кулеба, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України. Випуск можна переглянути за посиланням: http://uatoday.tv

"Я неймовірно рада тій рішучості, з якою наші журналісти Володимир Сологуб і Тамара Розован підійшли до участі в цьому проекті. Ще рік тому мені важко було уявити їх в такій ролі, але сьогодні це вже сформовані і цікаві співрозмовники, готові глибоко і вдумливо аналізувати події разом з експертами та гостями "ViewPoint". На загал, наша нова програма – це внесок в спільну справу пошуку Україною свого унікального місця у глобальному світі", - повідомила Тетяна Пушнова, Генеральній продюсер Ukraine Today.

Офіційні сторінки каналу Ukraine Today:

www.uatoday.tv  

YouTube - https://www.youtube.com/ UT

Facebook- https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter- https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація