Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці можуть їздити до Індонезії без віз

Набув чинності відповідний закон.

Громадяни України можуть здійснювати подорожі до Індонезії без віз до 30 днів. Як повідомляє Міністерство закордонних справ України, відсьогодні набув чинності указ президента Республіки Індонезія від 2 березня поточного року, яким передбачено відміну візового режиму до 30 днів для громадян України.

Оформлення візи необхідне лише у разі подорожі з метою здійснення журналістської діяльності.

Для перетину кордону громадяни України мають показати паспорт, дійсний щонайменше 6 місяців з моменту прибуття в РІ, зворотні квитки або квитки до іншої країни. Прикордонні служби мають право просити пред'явити підтвердження мети поїздки.

Українці можуть подорожувати до Індонезії без віз із метою туризму, відвідання родини, соціальною метою, для здійснення обміну у галузі мистецтва та культури, виконання короткотермінових урядових службових обов'язків, проведення лекцій та семінарів, відвідання нарад головних офісів або філій міжнародних компаній у РІ, транзиту до інших країн. 

Нагадаємо, саміт Україна-ЄС, на якому зокрема мали обговорити скасування віз для українців, перенесено з травня на вересень. Повідомляється, що це пов'язано із референдумами у Нідерландах та у Великій Британії.

Куди українці можуть їздити без віз

Залиште свій коментар

Вибір редакції