В Україні змінять принцип оформлення пенсій  – Розенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадянам дадуть змогу стежити за накопиченням пенсії. 

Від 1 січня 2017 року в Україні мають запровадити переведення усіх пенсійних справ в електронну форму.

Завдяки нововведенню, пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання чи роботи, заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, якого цитує Урядовий портал.

"Пенсійна реформа – це в тому числі питання суттєвого підвищення якості послуг щодо пенсійного забезпечення. У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного Фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян", – сказав урядовець.

Він наголосив, що від початку 2017 року в Україні розпочнеться процес із поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, що дасть можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду.

"І вже з 1 січня розпочнеться впровадження  абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив'язки до місця проживання чи роботи, як це є зараз", – додав Розенко.

Також віце-прем'єр наголосив, що кожна людина, що працює, матиме доступ до своєї пенсійної справи і зможе ознайомитися із накопиченням своєї пенсії та розрахувати майбутню пенсію.

Як повідомлялося раніше, від початку 2017 року в Україні розпочнеться пенсійна реформа. В уряді хочуть, аби через кілька місяців почали впроваджувати накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдині принципи нарахування пенсій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції