В Україні змінять принцип оформлення пенсій  – Розенко

Громадянам дадуть змогу стежити за накопиченням пенсії. 

Від 1 січня 2017 року в Україні мають запровадити переведення усіх пенсійних справ в електронну форму.

Завдяки нововведенню, пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання чи роботи, заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, якого цитує Урядовий портал.

"Пенсійна реформа – це в тому числі питання суттєвого підвищення якості послуг щодо пенсійного забезпечення. У вересні цього року Уряд затвердив програму модернізації і реформування Пенсійного Фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян", – сказав урядовець.

Він наголосив, що від початку 2017 року в Україні розпочнеться процес із поступового переведення всіх пенсійних справ в електронний варіант, що дасть можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду.

"І вже з 1 січня розпочнеться впровадження  абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив'язки до місця проживання чи роботи, як це є зараз", – додав Розенко.

Також віце-прем'єр наголосив, що кожна людина, що працює, матиме доступ до своєї пенсійної справи і зможе ознайомитися із накопиченням своєї пенсії та розрахувати майбутню пенсію.

Як повідомлялося раніше, від початку 2017 року в Україні розпочнеться пенсійна реформа. В уряді хочуть, аби через кілька місяців почали впроваджувати накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдині принципи нарахування пенсій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: