Українські військові встановили стяг на Луганській ТЕС

Українські військові встановили стяг на Луганській ТЕС

На Луганській ТЕС військові встановили стяг / Фото: ТСН

Так силовики передають бойовикам привіти.

На Луганщині терористи знову поновили вогонь. Бойовики  цілили по Щастю, але в теплоелектростанцію та житлові квартали снаряди не влучили. Про це йдеться в сюжеті ТСН 16:45.

Луганську ТЕС обстрілюють від 3 до 7 разів на день. Електростанцію захищають десантники 80-ої бригади. Вони стверджують, що за кожним кроком ворога вони мають змогу спостерігати і передають бойовикам привіти, зокрема встановивши на одній із труб електростанції прапор своєї бригади розміром 2,5 метри.

"Це дійсно принципово, щоб бачили, що тут стоять наші хлопці, що тут десантники, і ми відкриті", - зауважує один із бійців.

Поза тим, військові констатують, що обстріли зі сторони бойовиків дедалі посилюються. Зокрема, бійці батальйону "Золоті ворота" постріли слухають вже третій день і зауважують, що бойовики використовують зброю, заборонену мінськими домовленостями.

Бійці пов'язують таку активізацію військових дій із початком весни, зауважуючи, що бойовики починають досліджувати місцевість та намагаються з'ясувати, які українські сили там дислоковані.

Нагадаємо, що бойовики обстріляли сили АТО із артилерії та гранатометів, а Щастя накрили вогнем із зенітної установки.

Наші військові вивісили на будівлю ТЕС у Щасті величезний український стяг

Наші військові вивісили на будівлю ТЕС у Щасті величезний український стяг

Повʼязані теми:

Наступна публікація