В Одесі після пластичної операції померла молода дівчина

В Одесі після пластичної операції померла молода дівчина

В Одесі після пластичної операції померла молода дівчина

Ірина Магльована / Фото: Думская

У неї була вроджена патологія - заяча губа та вовча паща.

В Одесі поліція з'ясовує обставини смерті Ірини Маглеванної, яка робила пластичну операцію у приватній клініці "Моцарт".

Про це пише місцеве видання "Думская".

За даними видання, 21-річна Ірина прийшла в клініку "Моцарт" робити останню частину ринопластики. У дівчини була вроджена патологія (заяча губа та вовча паща). До цього Ірину оперували в Інституті стоматології.

Під час операції у пацієнтки піднялася температура до 40 градусів. Викликали реанімацію і відвезли в іншу клініку - Odrex, але врятувати дівчину не вдалося.

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи цього медцентру Тетяна Федорченко розповіла, що дівчину привезли у стані клінічної смерті. Її порятунком займалася команда реаніматологів більше півтори години.

З висновку експертів випливає, що причина смерті – злоякісна гіпертермія, тобто реакція на наркоз.

Зазначається, що злоякісна гіпертермія — це генетичне захворювання, яке трапляється в анестезіології, в основі якого лежить серйозне порушення обмінних процесів в м'язової тканини: у пацієнта під час застосування наркозу або анестезії частішає серцебиття, з'являється задишка, сильно підвищується температура тіла. Якщо виникне зволікання із лікуванням – напад злоякісної гіпертермії може закінчитися для людини летальним результатом.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками статті 140 КК України "неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником".

Раніше повідомлялося, що в США померла 25-річна дівчина після операції зі збільшення сідниць.

Повʼязані теми:

Наступна публікація