Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеському дельфінарії народився південноамериканський морський котик

В Одеському дельфінарії знову поповнення — на світ з'явився південноамериканський морський котик.

В Одеському дельфінарії знову поповнення - на світ з'явився південноамериканський морський котик. З радістю повідомляємо, що стать вже відома і це дівчинка. Пологи пройшли добре, під керівництвом кращих ветеринарів дельфінарію і люблячих тренерів, які не залишали породіллю ні на секунду.

Батьки дитинча - улюбленці публіки і талановиті морські артисти Пеппі і Умка. Варто зазначити, що для Пеппі це були перші і дуже хвилюючі пологи. Поки дівчинка не зміцніла і не почала спускатися у воду самостійно, матуся нікого не підпускала до свого чада. Оберігала і огортала малятко своїм теплом і турботою.

Народження морських котиків в штучно створених умовах вважається справжнім дивом. Але в мережі "Немо", це вже 5-те народження ластоногих. Нагадаємо, що перший котик був народжений в Київському дельфінарії, і це стало сенсацією не тільки для України, але і для Європи. Така радісна подія лише підтверджує факт того, що в мережі дельфінаріїв "Немо" створені найкращі умови для життєдіяльності морських тварин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції