Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В приватному притулку для хижаків на Донеччині замерзають ведмеді і леви

Власник каже, що врятував тварин, проте зоозахисники називають це катуванням

Балабасик може не пережити зиму. Йому холодно, брудно і тісно. Це ведмідь, який мешкає у притулку Покровська на Донеччині. Разом з ним ще кілька клишоногих і левів. Волонтери добиваються розформування цього стихійного зоопарку. А його власник запевняє, що навпаки, рятує покинутих хижаків за свої кошти, і дорікає зоозахисникам за невдячність, йдеться в ТСН.16.45.

Клітка Балабасика усього кілька метрів шириною, кілька - довжиною. Навіть без води. Як на Донеччині утримують ведмедів, першими відео опублікували волонтери.

«Ніхто за ними не стежить, клітки брудні. Металеві решітки, металеве дно. Це буде обмороження кінцівок», - каже волонтерка.  

Ігор – власник притулку для хижих тварин.  Обурюється, тварин він, навпаки, рятує від смерті. Забирає тих, кого мали б вбити. Каже, своїми руками побудував для більшості ведмедів великі вольєри. Для інших тварин не встиг.  Перший сніг, тварин продуває холодом. До зими клітки підготовані теж ще не всі. Волонтери пояснюють – вже збирали гроші на вольєри, втім, з літа нічого не просувається. Тим більше притулку вже як 5 років.

«Якщо ти берешся рятувати диких тварин, відповідно, їм повинні бути надані умови проживання. Умови за три роки у нього не поліпшились. Ведмеді, леви не можуть розігнутися. Питання їх смерті - питання часу», - переконана зоозахисниця.

Не показує власник і чим годує тварин, але запевняє, щодня витрачає 3 тисячі гривень. Такі кошти, каже, йому дають куми, друзі і він сам.

«Їх (тварин – ред.) терміново потрібно відправити на реабілітацію», - бідкаються волонтери.

Тож написали заяву в поліцію та вже попередньо домовилися з реабілітаційним центром біля Львова, який готовий прийняти хижаків до себе.

Ігор тварин віддавати не хоче, називає все провокацією та невдячністю, бо якби не забрав, тварин не було б.

Залиште свій коментар

Вибір редакції