В оборонному бюджеті України на 2017 рік передбачається збільшення зарплати військовим - РНБО

Зарплата військових повинна збільшитись із урахуванням інфляції.

Під головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова відбулась нарада з питання підготовки оборонного бюджету на 2017 рік за участю керівників всіх силових міністерств та відомств, а також Міністерства економіки та Міністерства фінансів.

За словами Турчинова, враховуючи загрози, які стоять перед країною, "ми не можемо зменшити обсяги фінансування сектору безпеки і оборони".

"Саме тому, вимога Стратегії національної безпеки щодо фінансування сектору безпеки і оборони у розмірі 5% від ВВП повинна чітко виконуватись", - наголосив він.

Окрім того, Секретар РНБО наголосив на необхідності компенсувати незабезпечені видатки на оборону поточного року "у зв‘язку із невирішеним питанням у Парламенті щодо наповнення Спеціального фонду за рахунок заарештованих коштів оточення Януковича".

Турчинов додав, що проектом бюджету на наступний рік необхідно відпрацювати Державне оборонне замовлення на 2017 рік, віддаючи перевагу сучасним ракетним комплексам, потужним артилерійським системам, засобам ППО, радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки тощо.

За його словами, зарплатня військових повинна збільшитись з урахуванням інфляції, та "підтримувати статус професії військовослужбовця, як найбільш престижної та важливої професії в країні".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення РНБО про держоборонне замовлення на 2016 рік. Відповідний указ №292/2016 від 4 липня 2016 року оприлюднений на офіційному сайті президента. В указі йдеться, що РНБО ухвалила рішення про держзамовлення 20 травня. Контроль за його виконанням покладається на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: