В Україні розпочався пробний етап перепису населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стосуватиметься він одного з районів Києва.

Від сьогодні, 1 грудня, у частині Оболонського району Києва і в Пісківській ОТГ Бородянського району Київської області стартував пробний перепис населення. Про це повідомили у пресслужбі Державної служби статистики України.

Перший етап перепису відбуватиметься в Інтернеті – людям доведеться самостійно заповнити анкету на спеціальному порталі за умови наявності електронного підпису.

Від 14 грудня розпочнеться другий етап – респондентам буде необхідно надати відповіді переписувачу, який завітає до помешкання ­ і заповнить анкету на планшеті, або ж заповнити анкету в переписному відділі або інструкторській ділянці.

За даними Держстату, цей пробний перепис населення - підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Нагадаємо, раніше Державна служба статистики України оприлюднила детальну відеоінструкцію щодо проходження пробного перепису населення. Нагадаємо, останній всеукраїнський перепис населення відбувся 2001 року. Тоді нарахували 48 млн 457 тис. українців. Нині ж, за оцінками Держкомстату, - близько 42 млн осіб.

Відео Скільки коштуватиме перепис населення України - Економічні новини

Мінфін запланував витратити на перепис населення майже три з половиною мільярди гривень. Ще сім мільярдів з держбюджету піде на з'ясування, в яких умовах живуть українські сім'ї. Детальніше про це, а також якою буде чергова індексація бюджетників та чому дорожчатимуть банани - дивіться після актуального курсу валют.

Скільки коштуватиме перепис населення України - Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції