Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створили першу броньовану "швидку", яка вже відправилася на Донбас

Автомобіль оснащений кондиціонером, вміє плавати і може вмістити до 11 поранених

На Донбас відправилася перша вітчизняна броньована машина швидкої допомоги. Автомобіль на базі звичайного БТРа розробили миколаївські конструктори, йдеться у сюжеті ТСН.19.30. 

Автомобіль оснащений кондиціонером та набором необхідних на передовій ліків. Броньованою швидкою можна вивозити поранених із поля бою та навіть проводити в ній операції. Конструктори кажуть, що сконструювали й обладнали машину після консультацій із військовими медиками. Авто пройшло всі випробування і вже днями має з'явитися на передовій. 

"Що стосується подібної медичної бронетехніки – таких аналогів немає. Ця машина врятує не одне життя наших солдат. Вона готова прямо зараз відправитися в зону бойових дій", - каже Іван Савка, заступник командира бригади 79-ї аеромобільної бригади. 

Керівник заводу-виробника запевняє, що машина здатна плавати по воді, броньований кузов збільшений чи не вдвічі, завдяки цьому в середині може розміститися до 11-тьох поранених. Завод може випускати до десятка таких машин щомісяця, однак держзамовлення поки що немає. 

Цю машину майже за мільйон гривень придбали коштом меценатів: миколаївські фермери та підприємці спільними зусиллями купили авто для військових. Зараз почали виготовляти другу таку швидку. Її теж фінансуватимуть благодійники і вже є перші внески.

Нагадаємо, українські військові скаржаться на нестачу бронетехніки.

ВідеоПерша вітчизняна броньована машина швидкої допомоги відправилася на Донбас

Залиште свій коментар

Вибір редакції