Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні відбулися масові акції проти Путіна та війни

Активісти засвідчили бажання завершити війну, але тільки після звільнення окупованих земель.

Українські міста долучилися до всесвітньої акції спротиву кремлівській агресії "Стоп Путін! Стоп війна!". У Львів з'їхалися родичі полонених із західної та центральної України, колишні бранці бойовиків та бійці АТО, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом з небайдужими львів'янами вони розгорнули величезний синьо-жовтий прапор та принесли світлини з доказами російських воєнних злочинів. Учасники акції кажуть, що прийшли нагадати українцям і світові, що війна триває і що загиблі захисники – це не просто статистика, а в заручниках залишається близько сотні наших військових. "Мій брат Кириченко Олексій Степанович пішов на війну добровольцем, у серпні 2014 року він попав уполон під Савур-могилою. За останні п'ять місяців від нього було два листа, дзвонити їм не дозволяють", - розповів брат полоненого Юрій Кириченко. "Ми просимо світову спільноту посприяти звільненню заручників, щоб швидше відбувся обмін", - каже мама полоненого Ігоря Мельника Роза Мельник.

ВідеоУкраїна долучилася до всесвітньої акції спротиву кремлівській агресії

У Харкові та Одесі зупинити війну і повернути бранців учасники акції вимагали під стінами російських консульств. Дипустанови у цей час були під посиленою охороною, а до людей звідти традиційно ніхто не вийшов. "Ми прагнемо закінчення цієї війни, але виключно звільненням українських територій та відновленням контролю на кордоні", - наголосив лідер одеського осередку "Правого сектору" Сергій Стерненко. "Спочатку ми банду вигнали, а тепер і Путіна погонимо, як зберемося з силами", - оптимістично налаштований учасник акції Леонід Онищенко.

Як уже повідомлялося, ця акція солідарності з Україною відбувається одночасно в понад 50 країнах світу. Stop Putin's War in Ukraine проводиться вже втретє. Організатором акції в Україні вже другий рік виступає національний рух "Державницька ініціатива Яроша".

Залиште свій коментар

Вибір редакції