В Україні відбувся національний хакатон для студентів

Захід приймали НТУУ "КПІ", ХНУ імені В. Н. Каразіна, НУ "Львівська Політехника".

З п'ятниці до неділі, 25-27 березня, в трьох вишах Украіни одночасно пройшов національний хакатон для студентів SpinOffHack.

Як повідомляють організатори через Facebook, в заході брали участь близько 120 студентів, 31 команда, 53 ментори та 16 членів журі. Захід приймали НТУУ "КПІ", ХНУ імені В. Н. Каразіна, НУ "Львівська Політехника".

За три дні безперервної роботи команди студентів придумали ідею на тему Device Mesh, розробили прототип i бізнес-модель цієї ідеї та презентували результати перед топ-менеджерами IT-компаній.

Хакатон

Під час заходу учасникам допомогали ментори - досвідчені програмісти, маркетологи, аналітики. По три команди-переможці в кожному місті отримали абонемент на місяць роботи у локальних коворкінгах та можливість виступити на демо-дні, що відбудеться 23 квітня в Дніпропетровську.

Зазначимо, що SpinOffHack – це регулярне змагання для студентів, що організується незалежною командою при підтримці співробітників ВНЗ та IT-компаній України. Основне завдання проекту – зробити ефективну площадку для взаємодії індустрії та освітніх закладів з метою розвити навички студентів у технологічному бізнесі.

Хакатон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: