Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні затвердили нові екологічні вимоги для обігрівачів

Згідно з нововведенням, обігрівачі повинні споживати менше електроенергії і менше завдавати шкоди довкіллю.

Кабмін затвердив нові екологічні вимоги для обігрівачів приміщень, згідно з якими прилади повинні бути більш енергоефективними та екологічними.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook міністр енергетики й захисту навколишнього середовища Олексій Оржель.

"Уряд затвердив новий екодизайн європейського зразка для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів. Відповідно до нових вимог, вони (обігрівачі - прим.ред.) повинні бути більш енергоефективні та менше завдавати шкоди довкіллю. Таким чином на нашому ринку з’являться екологічні та енергоефективні обігрівачі для осель", - написав він.

Відео Небезпечні обігрівачі: як зігрітися і уникнути пожежі

Вкрай тяжким залишається стан 8-місячного немовляти, постраждалого у пожежі на Черкащині. Дитина - поки без тенденції до покращення, кажуть лікарі. Приватний будинок на околиці села Медведівка спалахнув напередодні. 21-річна мама вклала трьох дітей спати, а сама ненадовго вийшла. У цей час у кімнаті, де відпочивали малюки, зайнялось.  

Небезпечні обігрівачі: як зігрітися і уникнути пожежі

За словами Оржеля, нововведення є дуже "малою частиною наших майбутніх планів" щодо збільшення заходів у сфері енергоефективності.

"Ми повинні запам’ятати, що 1 гривня, вкладена в енергоефективність, повертається назад в економіку як 3 гривні через економічний мультиплікатор", - додав міністр.

Уряд затвердив новий екодизайн європейського зразка для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів. ...

Опубликовано Олексій Оржелем Среда, 20 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше на Черкащині спалахнула пожежа, яка забрала життя маленьких братів. Найімовірніше трагедія сталася через закорочення або несправність обігрівача. Як припускають рятувальники, його також могли накрити діти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції