Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Умані через іудейський Новий рік ввели пропускний режим

Хасидам здають житло за 2,5 тисячі доларів.

Хасиди готуються сьогодні із першою зіркою на небі зустрічати Новий рік. Щороку на святкування тисячі прочан їдуть до Умані, на могилу свого духовного батька Цадика Нахмана.

Як йдеться у сюжеті ТСН.День, святкування Рош ха-Шана - нового року за іудейським календарем вже в розпалі. Цього року приїхали менше паломників, ніж попередні роки - 20 тисяч з 9 країн світу.

У ці дні вартість оренди житла у місті зростає в десятки разів. Наприклад, квартира, яку здавали за 250 гривень на місяць, може коштувати 2,5 тисячі доларів за цей новорічний тиждень. Частина хасидів житиме у наметовому містечку. Доба проживання там коштує 20 доларів з людини. Також в Умані працює їдальня на 18 тисяч осіб, де подають кошерну їжу, яку в основному привезли з Ізраїлю та США.

В районах найбільшого скупчення паломників введений пропускний режим. Є декілька видів пропусків: для місцевих жителів, підприємців та гостей.

Охоронятимуть хасидів більше чотирьох сотень українських правоохоронців, а також 18 російськомовних поліцейських з Ізраїлю. Вони допомагатимуть, якщо буде якесь непорозуміння.

Раніше повідомлялося, що до Умані на святкування іудейського Нового року їдуть понад 30 тисяч хасидів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції