В уряді анонсували перегляд субсидій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На держпідтримку обіцяють витратити 70 млрд гривень. 

Кабінет міністрів України планує провести верифікацію субсидій і визначити тих осіб, які справді потребують державної підтримки. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, наразі субсидії отримують майже сім мільйонів домогосподарств.

"До кінця 2017 року з бюджету на субсидії витратять 70 млрд гривень. Витрачати такі кошти на субсидії і не інвестувати в енергоефективність ми не можемо як держава, яка прагне бути енергонезалежною", - наводить його цитату Урядовий портал.

Зубко наголосив, що першочергово потрібно проводити саме верифікацію, а згодом рухатися до збільшення доходів українців.

Міністр додав, що перегляд субсидій вже почався на рівні місцевих органів влади, а 19 липня КМУ вирішив створити центральний реєстр, де буде зібрана вся інформація про отримувачів субсидій.

"Після того, як ця інформація буде сконцентрована у центральному реєстрі, будуть прийняті рішення щодо верифікації", - зазначив Зубко.

Нагадаємо, гроші за житлові субсидії зможуть отримати 1,5 мільйона українських родин. Уже до осені громадянам, у яких виявився залишок субсидії, виплатять грошову компенсацію – близько 700 гривень. 

Відео Хто отримає субсидії в новому опалювальному сезоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції