Яценюк хоче спустити конфісковані 3 млрд грн Нацполіції

Таку ініціативу запропонував міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Кошти, які були конфісковані за часів режиму Януковича, Кабінет міністрів України хоче віддати на реалізацію реформ Національної поліції України.

Як повідомляє УНІАН, мова йде про 3 мільярди гривень. Таку ініціативу запропонував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час церемонії складення присяги патрульною поліцією міста Бориспіль.

"З боку уряду нам необхідно далі фінансувати як реформу Національної поліції і Збройні сили України, так і в цілому кожну реформу, починаючи від охорони здоров'я і закінчуючи освітою. Для цього нам необхідні кошти. Міністр внутрішніх справ звернувся до уряду з тим, що необхідно збільшити на 3 млрд грн фінансування Національної поліції, для того, щоб завершити реформу. Ми знайшли джерело — це джерело кошти, які арештував уряд України ще рік тому — це кошти колишнього режиму Віктора Януковича в розмірі 1,5 млрд американських доларів", - повідомив Арсеній Яценюк.

За словами голови уряду, від Верховної Ради очікується прийняття закону, а від судів - не просто конфіскації, а ще й направлення їх у бюджет.

"Відправити частину коштів як на національну безпеку і оборону, так і на дофінансування Національної поліції", - додав він.

Нагадаємо, поліція розшукує молодих та амбітних людей із вищою освітою для роботи. Цього тижня стартував конкурс на стажування в сервісних центрах. Це колишні сумнозвісні МРЕВ, де оформлюють купівлю-продаж автомобілів. У міністерстві внутрішніх справ обіцяють до кінця року цілком реформувати ці колись корупційні структури.

У міністерстві також обіцяють вигнати зі служби всіх хабарників, а чесним і старанним працівникам дати гідну зарплату. Для початку – 6 тисяч гривень. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: