Як безпечно купатися влітку: поради лікарів

Фахівці застерігають від виникнення захворювань нирок та репродуктивної системи.

Прозора вода та чисте узбережжя – за такими першими ознаками радять обирати місце для купання медики. На пляжі обов'язково повинні бути рятувальний пост, медпункт та обмежувальні буйки.

Про це йдеться в сюжеті Сніданку з 1+1.

Також звертайте увагу на наявність на пляжі питної води та смітників. І дотримуйтеся певних правил. Зокрема, не перегрівайтеся на сонці перед купанням.

Лікарі застерігають від виникнення рефлекторного вазоспазму, захворювань нирок, репродуктивної системи. Пірнання в холодну воду може викликати один з видів смерті в воді - рефлекторну зупинку серця.

Щоб відпочинок на пляжі минув безпечно, не потрібно купатися у погану погоду та у темний час. Дітей не варто лишати без нагляду.

Раніше повідомлялося, що вперше три столичні пляжі отримали престижну міжнародну відзнаку "Блакитний прапор" - "Дитячий", "Золотий" та "Пуща-Водиця". Це рішення ухвалює незалежне міжнародне журі щодо відповідності пляжів 33-ом критеріям, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг тощо. Такий екологічний сертифікат видається пляжам Європи, Карибських островів, а також – Нової Зеландії, Канади, Африки. В Україні такі сертифікати отримали 10 пляжів.

Залиште свій коментар