Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як правильно обирати іграшки. Поради експерта

Купуючи дитячу іграшку, слід уважно вивчати, що вказано на упаковці.

Напередодні новорічних свят важливо вибрати правильну іграшку, яка стане хорошим подарунком дитині.

Президент Української асоціації індустрії іграшок Павло Овчинніков у інтерв'ю "Сніданку з 1+1" розповів, як обрати якісну іграшку.

"Дуже важливо дивитися інформацію на звороті іграшки, тут повинно бути відкрито написано про виробника цих товарів, про постачальника, імпортера, вказаний телефон, адреса, сайт, де можна подивитися цю іграшку, звернутися в разі якоїсь неякісної продукції до виробника", - заявив він.

За словами Овчиннікова, близько 50% ринку - це підробки і неякісна продукція.

Окрім цього, він зазначив, що також слід звертати увагу на ціну, яка говорить про те, що іграшка може бути якісна.

"Припустимо, лялька коштує 50 гривень. Я вам скажу, що 25-сантиметрова лялька коштувати 50 гривень не може. Її ціна – 600-700 гривень", - запевнив експерт.

Водночас, навіть якщо на упаковці є маркування, що іграшка відповідає стандартам ДСТУ, вона може бути неякісною. У випадку, якщо все ж купили таку іграшку, можна повернути її в магазин або надіслати скаргу до Товариства з захисту споживачів і повернути витрачені гроші.

"Ми з ними працюємо на сьогоднішній момент, і вони досить охоче закликають кожного з нас, бачачи неякісну іграшку, звертатися, писати скарги, і вони будуть виходити, перевіряти якість цих іграшок", - розповів Овчинніков.

ВідеоПрезидент Української Асоціації Індустрії Іграшок розказав, як обрати якісні іграшки

Залиште свій коментар

Вибір редакції