Київське метро видалося іноземцям складним лабіринтом

Дата публікації
Перегляди
4277
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київське метро видалося іноземцям складним лабіринтом

Таке незрозуміле для іноземців київське метро

ТСН провела експеримент, відправивши іноземця самого у метро. Гостю столиці довелося просити про допомогу людей, оскільки англомовних табличок у метро ще не повивішували.

Один з найбільших каналів світу CNN присвятив тиждень своїх спеціальних репортажів перевірці готовності українців до Євро-2012.

Відомий спортивний оглядач Педро Пінто розповість про готовність стадіонів, готелів, а ще пообіцяв спуститися у київську підземку, щоб на власні очі побачити, чи легко іноземцям пересуватися столичним транспортом.

ТСН такої перевірки вирішила не чекати і провела власний експеримент. Португальського художника Антоніо Маседо, який вперше завітав до Києва, відправили самого у метро. Перед іноземцем була поставлена задача дістатися від станції метро "Голосіївська" до "Арсенальної".

Перш за все Антоніо звернувся по допомогу до касира, яка позначила олівцем на мапі потрібну іноземцеві станцію, однак забулася за пересадку на лініях.

А знайти "Майдан Незалежності" на вказівниках для Маседо було непросто, бо назви станцій позначені українською.

Небайдужі люди намагалися допомагати іноземцеві, та не всі змогли пояснити дорогу зрозумілою для нього англійською мовою.

Нарешті вже у вагоні португальцеві пощастило зустріти вчительку англійської. Люб'язна жіночка провела португальця до Майдану Незалежності і показала, де зробити пересадку. До речі, на цій станції вже висить символіка "Евро 2012", однак інформації для пасажирів метро англійською бракує.

Тож до станції "Арсенальна" Антоніо таки прибув. Хоча на зустріч з групою ТСН запізнився. Художник зізнався, що якби не допомога пасажирів, сам би не доїхав.

"Приємно, що вартість проїзду невисока. Люди привітні. Однак дуже бракує інформації англійською. Треба встановити більше мап, підказок, як переходити на іншу лінію", - таким був вердикт Антоніо.

Читайте також:

Київські міліціонери заговорили англійською за півроку до Євро-2012

Кернес порадив голландським хлопчикам сходити на танковий завод

До Євро-2012 київська довідка вивчила англійською лише слово "No"

Україна потрапила у "групу смерті" на Євро-2012

Україна очима іноземців!

Україна очима іноземців!
Наступна публікація