Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стартує ЗНО-2019

Абітурієнти складатимуть тестування з математики.

У вівторок, 21 травня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Участь у тестуванні з математики візьмуть 160 тис. осіб, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хв. Тест складається із 62 завдань з вибором однієї правильної відповіді, встановлення відповідності, а також відкритої форми. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, - 62.

До пункту тестування абітурієнтів допускатимуть від 10:15 до 10:50. При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного із цих документів, його не допустять до пункту ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00. Абітурієнти мають право мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору і прозору пляшку з водою.

Заборонено проносити до пункту тестування засоби зв'язку, технічні пристрої, друковані чи рукописні матеріали, які не передбачені процедурою тестування. Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

Як повідомлялося раніше, у нинішньому році зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції