Після наїзду "Мерседеса" даішника прикувало до ліжка на півроку

Після наїзду "Мерседеса" даішника прикувало до ліжка на півроку

Фото: ІМК

Існує дві версії трагедії - офіційна від ДАІ та від джерела у міліції.

Авто, яке збило прапорщика, належить столичній фірмі
Даішнику, якого у п'ятницю, 30 грудня в центрі Києва збив "Мерседес", після Нового року готуються зробити складну операцію, повідомляє ТСН.

Після трагічної події швидка доставила постраждалого 39-річного прапорщика ДАІ Віталія Радучича до 17-ої столичної лікарні у тяжкому стані.

"В хворого діагнозтовано перелам ребер, перелам кісток гомілки. Хворий потребує досить серьйозного оперативного втручання на гомілці", - повідомив лікар-хірург Дмитро М'ясніков.

За прогнозами медиків, Радучич впевнено стане на ноги десь за півроку. Нині стан постраждалого медики називають відносно задовільним. Наразі він перебуває при тямі, але на інтерв'ю не погодився.

Зазначимо, вранці у п'ятницю на Європейській площі в Києві прапорщик ДАІ Віталій Радучич із напарником готувався здати нічну зміну. В цей час Хрещатиком з боку Бесарабки до площі на високій швидкості наближався п'ятисотий "Мерседес".

Як вдалося дізнатися ТСН, існують дві версії подальших подій.

Офіційна версія від ДАІ прголошує, що дороге авто збило інспектора, після цього врізалося в патрульну машину і, не гальмуючи, втікло з місця подій вгору вулицею Грушевського.

Згідно іншої версії від джерел у київській міліції, "Мерседес" спочатку врізався в патрульне авто, а вже воно, своєю чергою, штовхнуло прапорщика Радучича.

Як повідомлялося раніше, першу допомогу інспектору надав свідок подій - таксист. Потім він же почав переслідувати "Мерседес".

Ігор водій таксі "Инспектори ДАІ перекривали дорогу, але він не зупинявся, йшов на удар. На зустрічну вискакува, на червоне світло", - розповів таксист.

"Мерседес" знайшли дуже швидко на одному з київських подвір'їв. Виявилося, що авто належить одній зі столичних фірм. За інформацію, що просочилася у ЗМІ, затримано також її водія.

Читайте також:

У центрі Києва "Мерседес" збив даішника

Бензовоз врізався в автобус: 14 людей згоріли живцем

П'яні чоловіки побили даішників і ледь не втекли на патрульному авто

У ДТП покалічилося все керівництво району на Черкащині

В жахливій ДТП у Венесуелі 14 людей згоріли живцем

У центрі Києва дороге авто знову збило співробітника ДАІ

У центрі Києва дороге авто знову збило співробітника ДАІ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація