Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згадати лише хороше. Позитивні новини 2017 року від ТСН

Протягом минулого року було 2,7 тисячі випусків ТСН.

2017-й був багатим на події - приємні і не дуже. Але сьогодні, у перший день року, ТСН вирішила підсумувати світлий бік життя.

Вершини, досягнення, рекорди і просто гарні люди – в сюжеті Олександра Загородного в програмі ТСН.19:30.

2017-й – непростий рік. Це був рік мандрів, відкриттів та випробувань. Із маленькою камерою журналістові довелося облетіти добрих півсвіту, щоб показати, як працюють українські пілоти: Європа – Ісландія – США – Мексика - Пуерто-Ріко –знову Європа. Надвеликі вантажі, безсонні ночі та довгі перельоти.

Протягом цілого року команда ТСН творила маленькі дива в прямому ефірі й захоплювалася справжнім дивом, яке стається уже сотні років у Храмі Гроба Господнього - Благодатний вогонь.

Разом з євреями зустрічали новий 5778 рік.

Для глядачів ТСН зняли підземелля Бахмута, де вистоюється 15 мільйонів пляшок ігристого вина і вели прямі репортажі з військового параду з Хрещатика в Києві.

Журналістам довелося померзнути у шанцях на фронті та добряче посмажитися під палючим сонцем Саудівської Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратів.

ВідеоЗгадати все: чим запам’ятався 2017 рік

Згадати лише хороше. 2017-й був багатим на події - приємні і не дуже. Але сьогодні у перший день року, ТСН вирішила підсумувати світлий бік його життя. Вершини, досягнення, рекорди і просто гарні люди - Олександр Загородний згадав шлях, який ми вже пройшли.

Згадати все: чим запам’ятався 2017 рік

А ще були унікальні перельоти до Польщі – спочатку на двомісному літаку в перший день безвізу. А згодом встановили світовий рекорд на Ан-2.

Презентували книжки і вітали кращих вчителів країни. Саджали азалії та їздили на тракторах.

А ще були зйомки уже в культовому фільмі "Кіборги" і незабутній поцілунок з великою актрисою.

А вже у грудні зняли чи не найважливішу подію цього року - звільнення заручників з ворожого полону.

2017 рік. Хтось скаже, він був важким і це буде правда. Багато хто з нас втратив близьких людей, хтось скаже, що постарів на цілий рік. А ми скажемо – ми стали мудрішими у 2017-му і сильнішими. Ми знайшли нових друзів, а ми усі –ТСН – працювали для вас, наші глядачі. Увесь рік, 365 днів.

У нас було 2700 випусків ТСН а це майже 2200 годин прямого ефіру – суцільного драйву - дякуємо, що були з нами. І повірте, цього року буде ще цікавіше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції