Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зоопарк у Миколаєві знизив ціни в обмін на поцілунок

Зоопарк у Миколаєві знизив ціни в обмін на поцілунок

У день святого Валентина в місті відбулася цікава акція.

У Миколаєві у день закоханих пропонували знижки за поцілунки. До прикладу, пари могли за півціни відвідати зоопарк, якщо продемонструють свої почуття, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Контролери розповіли, що до зоопарку йде не лише молодь, а й старші люди. Популяризували ідею в соціальних мережах. Валентинам вхід узагалі безкоштовний, тож були люди, які спеціально приїздили за десятки кілометрів із області. Їм потрібно були лише показати паспорт. "Я приїхала, щоб онучці подарунок зробити. Таке в нас гарне враження лишилося, дякуємо зоопарку", - каже відвідувачка Валентина Чубатенко.

Відео У Миколаєві у День закоханих пари могли за півціни відвідати зоопарк

Організатори кажуть, що метою акції було показати якнайбільшій кількості людей, що цінувати одне одного – якість, властива всім живим істотам. "Усі тварини в нашій колекції сформовані парами. Це дуже міцні стосунки. І наші відвідувачі можуть із такої прогулянки винести приклад любові, дружби", - пояснила старший науковий працівник Миколаївського зоопарку Наталя Гіболенко.

Днями повідомлялося, що на Чернігівщині працівниця зоопарку забрала додому новонароджене левеня, від якого відмовилася левиця. Маленька кішка наразі не залишає свою доглядальницю і навіть спить із нею.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції