Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільнена суддя Царевич передумала судитися з Порошенком

Однак у ВАСУ залишаються ще дві позовні заяви від одіозної судді.

Колишня суддя Печерського районного суду Києва Оксана Царевич відкликала позовну заяву, якою оскаржувала своє звільнення главою держави.

"Царевич відкликала свою позовну заяву", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у ВАСУ в середу.

Водночас у ВАСУ залишаються ще два позови Царевич – обидва до Вищої ради юстиції. Суддя вимагає визнати незаконними рішення ВРЮ, прийняті щодо неї. Розгляд одного позову призначено на 10 жовтня, а другого - на 24 жовтня.

Нагадаємо, 29 вересня президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення судді Оксани Царевич у зв'язку з порушенням присяги.

Відзначимо, в березні 2015 року генпрокурор направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.

Царевич звинувачували в зловживанні службовим становищем, а також у завідомо неправомірні рішення у справах щодо активістів Автомайдану. Обвинувачення не завадили Оксані Царевич здати іспити для довічного обрання суддею. Правда, Вища кваліфікаційна комісія суддів відклала розгляд її довічного обрання, поки не буде винесено рішення в справі переслідування активістів Автомайдану.

Відео Царевич вигадливо ухилилась від питань, що досі робить у Печерському суді

Залиште свій коментар

Вибір редакції