На Харківщині після виборів почалися чиновницькі чистки

Дата публікації
Перегляди
2647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Харківщині після виборів почалися чиновницькі чистки

Після виборів на Харківщині полетіли голови голів районів / Фото: Сегодня

За словами анонімного інформатора, голів РДА змусили піти "через погано проведені вибори".

Вчора ввечері голови чотирьох районів Харківської області підписали заяви про звільнення за власним бажанням з займаних посад. З якої причини - поки невідомо.

Як повідомляють джерела МГ "Об'єктив", серед них: голова Дергачівського району - Віталій Алексейчук, Валківського району - Микола Малявін, Кегичівського району - Андрій Хвесик, Сахновщинського району - Володимир Болюк. Також напередодні увечері заяву про звільнення за власним бажанням написав і мер Люботина Володимир Теличко.

За словами анонімного інформатора, їх нібито змусили піти "через погано проведені парламентські вибори 2012". Зараз, за даними джерела, вирішується питання про зняття з керівних посад ще кількох керівників.

У телефонному інтерв'ю Теличко заявив, що не подавав у відставку і не писав ніяких заяв про звільнення за власним бажанням. Він зазначив, що мер - виборна посада, і піти просто так він не може. Зняти його з посади можуть за станом здоров'я, або якщо депутатський корпус висловить недовіру. На даний момент передумов для звільнення з посади міський голова Люботина не бачить. Припускає, що інформація про його відставку могла з'явитися від конкурентів по виборах.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація