Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на січень 2021 року

Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на січень 2021 року

www.credits

Венера і Марс — планети, що відповідають за романтику й кохання. Венера — жіноча планета, характеризує кохання та взаємини. Марс — чоловіча планета, відповідає за активність, дію.

Від 8 січня Венера рухається у знаку Козорога — стихія Землі, до цієї ж стихії належить і Венера, тому планета тут у гармонійному положенні. Марс із 7 січня в Тельці, також рухається знаком Земної стихії, хоча чоловічій планеті тут не надто комфортно — це знак вигнання Марса.

Планети між собою в гармонійному аспекті, що дає сильний фізичний потяг і задоволення. Звернувшись до міфології, можна згадати, що типові і традиційні образи Венери й Марса, як Афродіта і Арес, не були шлюбними партнерами — у них був гармонійний зв'язок, навіть діти, але в шлюбі вони не перебували, тому що Афродіта була заміжня. Тому гармонійний аспект між Венерою і Марсом говорить про велику пристрасть і сексуальний потяг, але до офіційного оформлення союзу, взаємини, розпочаті в січні, можуть і не дійти.

Венера має більш вигідний, сильний статус, тому можна сказати, що жіночі енергії домінують увесь січень. Слабкий за статусом Марс постійно вимагає, щоб йому доводили своє кохання, не отримавши доказів, він стає грубим. Оскільки Венера почувається впевнено, то можна сказати, що в багатьох випадках ініціатором розриву буде жінка. Тому, порада чоловікам — бережіть стосунки, не потрібно сцен ревнощів, довіряйте своїм коханим. Якщо цього не буде, то ризикуєте залишитися на самоті.

Більше про астрологію ви можете знайти наYouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

Овен

На початку січня можливі несподівані повороти у взаєминах. Це період внутрішніх перетворень, спектр яких широкий — від відсутності рівноваги до прагнення до стабільності й навпаки, що вводить партнера в подив.

Велика частина січня — більш спокійна, швидше завдяки тому, що після попередніх кількох місяців приходить визначення в особистому житті. Ваш управитель — Марс, на два місяці увійшов у знак свого вигнання, стосунки ви зможете зберегти, якщо віддасте першість партнеру.

Телець

Особиста чарівність і фізична привабливість виділяють вас на тлі інших і роблять цікавим для оточення. Причому, інші люди знаходять вас більш привабливим і чарівним, ніж ви відчуваєте самі.

Без особливих зусиль в цей період ви будете оточені красою і гармонією. Партнери та інші союзники, можливо, навіть колишні кохані, зможуть надати вам підтримку. Це вдалий період для серйозних розмов з партнером, планування подальших взаємин або ж їхнього завершення.

Близнята

Час реалізації своїх планів у реальному житті, особливо це стосується особистих взаємин. Легко вирішуєте свої любовні проблеми, знаходите радість і задоволення в коханні. Закоханість сприяє творчому натхненню. Ви купуєте шарм, чарівність, стаєте навіть зовні красивішими.

Чуттєва сторона життя стає більш помітною. Вас тягне до найбільш яскравого, блискучого, першокласного, але все ж слід правильно зіставляти свої можливості й бажання.

Рак

У цей час романтика стане невід'ємною частиною вашого життя. Представники протилежної статі прагнуть справити на вас враження, завоювати вашу увагу. Однак вам це не завжди буде подобатися.

Цілком вірогідна поява настирного шанувальника або шанувальниці, дії яких можуть принести вам певні складності в усталених взаєминах. Однак цього можна уникнути, якщо стримано реагувати на знаки уваги і не давати необдумані обіцянки.

Лев

Перший тиждень місяця — сприятливий період, ви активні у спілкуванні, в утвердженні власної думки і досягненні цілей у любовних стосунках. Плануйте максимум на перший тиждень січня. З другого тижня місяця з'являється напруга в особистих і сімейних відносинах.

Роздратування й агресивність, критика, можуть призвести до охолодження почуттів з боку партнера. Проявляйте ініціативу, але обережно, бо цілком імовірні конфліктні ситуації з вашої вини, результатом яких буде завершення взаємин.

Діва

Відчуття щастя, успіху. Період сприятливий для початку спільного проживання з партнером, сімейних торжеств, пояснень, заручин, одруження. Підвищені вимоги до партнера, стануть джерелом проблем і неприємностей.

Самотні представники цього знака зодіаку зможуть зустріти свого романтичного партнера, але намагайтеся підтримувати соціальні відносини, бувати на різних заходах, ходити в гості й запрошувати до себе знайомих і друзів.

Терези

Активна участь у вашому особистому житті інших людей призводить до неприємностей у ваших романтичних і сімейних взаєминах. Якийсь приклад благополучної пари може призвести до розчарування у почуттях: своїх чи партнера.

Січень несприятливий для пояснень, для сімейних урочистостей, заручин, одруження, а також планування спільного бізнесу, спільної справи з коханою людиною. Якщо хочете зберегти взаєморозуміння з партнером, не розповідайте про особливості ваших взаємин рідним і друзям.

Скорпіон

Будьте обережні під час зав'язування нових знайомств, не реагуйте на лестощі, хоча ви отримаєте багато компліментів у цей період. Розцінюйте це як бажання здійснити на вас вплив, піддати психологічній маніпуляції.

Скориставшись увагою до вас із боку інших людей, ви зможете зацікавити оточення, привернути їх до співпраці. Службові романи дуже вірогідні в цей період, призведуть вони до шлюбу чи ні, не настільки важливо. Романтичний зв'язок буде корисний обом, дозволить зміцнити партнерський союз, завдяки душевної близькості або навпаки.

Стрілець

Сприятливий період для вирішення питань в любовних взаєминах. А можливо, гармонійний душевний стан у вас викличуть люди і ситуації, з якими ви зіткнетеся.

Можлива зустріч із романтичним партнером, але щоб стосунки розвивалися гармонійно, у жоднму разі не квапте події. Нинішні обставини можуть привести до залучення суперника чи суперниці, тому будьте пильні. Водночас, необгрунтовані ревнощі можуть спричинити розставання.

Козоріг

Ви відчуєте прихильність ваших рідних і улюблених, хоча заздрісники в цей період можуть зіпсувати вам настрій. Як би там не було, ваша кохана людина, напевно, буде налаштована на ту ж саму хвилю, що й ви. Спільна діяльність, відпочинок, участь у культурних і розважальних заходах, поїздки, зближують вас — ви зможете відкрити нові межі ваших взаємин.

Обставини складаються якнайкраще для того, щоб самотні Козороги зустріли романтичного партнера, близьку за духом людину.

Водолій

Ви активні в спілкуванні, в утвердженні власної думки та вираженні своїх інтересів. Спрямуйте свою активність і підприємливість у мирне русло, уникайте конфліктів і претензій до партнера. Займіться спортом або активним відпочинком з членами сім'ї або коханою людиною, грайтеся з дітьми, розвивайте їх.

І ви відчуєте, як міцніють і розкривають нові грані ваші відносини. Розкажіть про свої захоплення та інтереси коханій людині — ви отримаєте справжнє задоволення й позитивні результати від занять хобі.

Риби

Ви можете відчути, що особисті взаємини тонуть у повсякденній рутині, пора внести зміни у ваші повсякденні загальні справи. Менше говоріть — більше робіть, тому що від слів самі проблеми — вони тільки заплутують і часто йдуть врозріз із тим, що ви з партнером відчуваєте один до одного або намагаєтеся сказати.

Ваша соціальна активність помітно зростає, але ви повинні уникати проявів агресивності або невдоволення щодо улюблених і рідних людейм. Зверніть свою самовпевненість на зміцнення зв'язків у суспільстві.

Читайте також: Китайський гороскоп на 2021: що принесе всім знакам рік Білого металевого Бика

Наступна публікація