Таропрогноз на 2-8 листопада: що карти нам віщують

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таропрогноз на 2-8 листопада: що карти нам віщують

pixabay.com

Карти Таро знають відповіді на наші запитання.

Карти Таро крокують поруч із людством вже декілька століть поспіль. Вони досі використовуються як інструмент для ворожіння, проте приховують у собі значний потенціал для психологічних розвідок. За допомогою символів та знаків карти Таро відповідають на запитання, які глибоко всередині нас. Тому читайте таропрогноз на 2-8 листопада від езотерикині Олени Кузьмич

Прогноз Таро на кохання та стосунки

Карта тижня "Ієрофант"  

Ця карта свідчить про співпрацю, повагу, традиції та певні церемонії. Іноді цю карту Таро трактують як символ шлюбу або укладення договорів. Що б там не було, ваші стосунки точно перейдуть на новий рівень. 

"Ієрофант" свідчить про те, що слід краще пізнати свого партнера, який завоював ваше серце. Плани з другою половинкою слід почати реалізовувати у життя. Але для цього потрібні зміни, не варто грузнути у рутині. Для нового — не чіпляйтеся за старе. А окрім ваших принципів, є ще й думка інших людей. 

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

Карта тижня "Страшний суд"

Ця карта представляє так звані старші аркани, тобто таємниці Таро. Вона свідчить про звільнення від певних умовностей, важливість внутрішнього голосу та трансформацію. "Страшний суд" розповідає, що у русі кар'єрними сходами ви можете зіштовхнутися з критикою та осудом, не виключено, що можлива й розплата за дії, які ви вчинили раніше, тому не переоцінюйте свої можливості. 

У здобутках і промахах не варто когось звинувачувати, окрім себе. Досягайте цілей, які ви поставили перед собою і не робіть свій вибір самі. Позбавтеся від старих поглядів на роботу та кар'єру.

Прогноз Таро на фінанси

Карта тижня "Сімка пентаклів"

Масть пентаклів у Таро традиційно позначає кошти та фінанси. "Сімка пентаклів" повідомляє, що нині потрібно підбивати підсумки вашої діяльності. Замисліться про те, що буде далі, оцініть своє становище, впевніться у правильності обраного шляху та підготуйте стратегію, щоб зробити новий перший крок. 

Перепочиньте трішки та вирішіть щодо майбутнього. Старий шлях був зручним, але настав час рухатися далі.

Читайте також: 

Наступна публікація