Бойовики влаштували масштабну провокацію й поранили українських бійців

Діяла локальна домовленість про незастосування вогню.

У суботу, 5 серпня, ввечері в окупованій Сентянівці Слов'яносербського району на Луганщині святкували День селища. Бойовики звернулися до української сторони з проханням про режим тиші, щоб не постраждали люди під час масового гуляння. Проте самі ж і порушили домовленість.

"Близько 18.20-18.45 російсько-окупаційні війська здійснили збройні провокації українських позицій у районі Кримського (ОТУ "Луганськ). Ворог застосував мінометний вогонь калібру 82 мм, СПГ та стрілецьку зброю. Як з'ясувалося, ворожий обстріл вівся зі сторони тимчасово-окупованої території в районі Жолобка", – зазначили в прес-центрі штабу АТО.

Жолобок і Сентянівка розташовані по сусідству.

"Нехтуючи усіма моральними принципами щодо відкриття вогню, бойовики самі ж його зухвало порушили. Українські захисники відкрили адекватний вогонь у відповідь. Через певний час противник припинив ворожий обстріл. Внаслідок цих обстрілів поранення отримали двоє українських захисників. Їм вчасно була надана перша медична допомога та доставлено до військового медичного закладу", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, знімальна група ТСН стала свідком нічної вилазки ДРГ на позиції батальйону.

Залиште свій коментар