Добровольчі батальйони створили свій "генштаб"

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Добровольчі батальйони створили свій "генштаб"

Керувати штабом будуть представники найбільших батальйонів.

Семен Семенченко переконує, що їхня організація допомагатиме президенту і Генштабу ЗСУ з інформацією з передовою.

Добровольчі батальйони створили свій об'єднаний штаб, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Меморандум уже підписали батальйони "Донбас", "Кривбас", "Полтава", "Придніпров'я", "Січеслав", "Правий сектор", 20-й батальйон тероборони, окремі частини "Айдару", а також об'єднання афганців, автомайдану тощо. До об'єднання запрошують й інші військові підрозділи та волонтерські організації.

Цей штаб складатиметься з 13 центрів за типом генерального штабу. Передусім збиратимуть розвіддані та іншу інформацію з передової, щоб спільно розробляти операції та координувати свої дії.

Штабом керуватимуть семеро осіб - представники найбільших батальйонів. Рішення ухвалюватимуть колегіально. Президента просять підтримати цю ініціативу, а також змінити керівництво Генерального штабу.

"Це не є паралельним генеральним штабом ні в якому разі, це не є якоюсь дурістю типу військового перевороту. Це центр координації, обміну розвідданими, розробка планів спільних операцій, надання цих планів, у тому числі і в генеральний штаб, аналіз дій генерального штабу та надання незалежного каналу інформації, у тому числі і президенту України", - повідомив один з ініціаторів створення штабу народний депутат України Семен Семенченко.

Раніше повідомлялося, що добровольці "Правого сектору" не хочуть об'єднуватися із Міноборони.

Добровольчі батальйони створили свій об'єднаний штаб

Добровольчі батальйони створили свій об'єднаний штаб

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація