Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Добровольчі батальйони створили свій "генштаб"

Семен Семенченко переконує, що їхня організація допомагатиме президенту і Генштабу ЗСУ з інформацією з передовою.

Добровольчі батальйони створили свій об'єднаний штаб, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Меморандум уже підписали батальйони "Донбас", "Кривбас", "Полтава", "Придніпров'я", "Січеслав", "Правий сектор", 20-й батальйон тероборони, окремі частини "Айдару", а також об'єднання афганців, автомайдану тощо. До об'єднання запрошують й інші військові підрозділи та волонтерські організації.

Цей штаб складатиметься з 13 центрів за типом генерального штабу. Передусім збиратимуть розвіддані та іншу інформацію з передової, щоб спільно розробляти операції та координувати свої дії.

Штабом керуватимуть семеро осіб - представники найбільших батальйонів. Рішення ухвалюватимуть колегіально. Президента просять підтримати цю ініціативу, а також змінити керівництво Генерального штабу.

"Це не є паралельним генеральним штабом ні в якому разі, це не є якоюсь дурістю типу військового перевороту. Це центр координації, обміну розвідданими, розробка планів спільних операцій, надання цих планів, у тому числі і в генеральний штаб, аналіз дій генерального штабу та надання незалежного каналу інформації, у тому числі і президенту України", - повідомив один з ініціаторів створення штабу народний депутат України Семен Семенченко.

Раніше повідомлялося, що добровольці "Правого сектору" не хочуть об'єднуватися із Міноборони.

ВідеоДобровольчі батальйони створили свій об'єднаний штаб

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції