Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний "Сумрак" розповів, як обороняв Савур-Могилу "разом" із Вакарчуком

Військовий є фанатом "Океану Ельзи" та має кілька улюблених пісень.

Генерал-майор Ігор Гордійчук отримав нові погони. Нинішній керівник військового ліцею імені Богуна здобув свою славу в АТО на Савур-Могилі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гордійчук очолював загін спецпризначення та був відомий під позивним "Сумрак". Сам ходив у глибинну розвідку на територію, підконтрольну бойовикам. Також командував загонами під час оборони та штурму Савур-Могили. 12 днів протистояв терористам, незважаючи на поранення та контузію. До останнього залишався на полі бою.

Відео Генерал-майор Гордійчук розповів про родину, загиблих побратимів та силу, яка повернула його до життя

Коли відходив – потрапив під обстріл "Градів". Осколок від снаряда влучив у потилицю Гордійчука. Він єдиний Герой України, якому указ про надання звання в 2014 році було видано, коли воїн лежав у комі. Після повернення до тями, проходив реабілітацію в США. Президент Петро Порошенко вручив йому орден у віськовому шпиталі.

Нагородження Гордійчука на Майдані в День Незалежності стало найзворушливішим моментом військового параду до 25-ї річниці держави. "Гордість. Багато достойних вже були нагороджені, багато ще й буде нагороджені. І це повинно бути – справедливість має бути", - прокоментував цю подію Герой.

Він зізнався, що є фанатом гурту "Океан Ельзи", тож напередодні вечором дивився концерт, присвячений ювілею самостійності. "Дружина мене розбудила, бо я фанат. Дружина каже – ти з цими "Океанами" спиш, просинаєшся, скрізь вони", - каже генерал.

Гордійчук розповів, що йому особливо подобаються пісні "Друг", "Холодно", "Вище неба", а останнім часом улюбленою стала композиція "Не йди". Однак на Савур-Могилі найчастіше лунала інша пісня - "Я не здамся без бою". "Там, на Савур-Могилі, це була моя улюблена пісня", - визнав він.

Повний текст інтерв'ю Гордійчука доступний за цим посиланням.

Кореспондент ТСН Дар'я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції