"ЛНР" поширює чутки про епідемії в Україні, щоб дискредитувати безвіз

За версією "СЕС ЛНР", небезпечні хвороби "завозяться з Румунії".

"ЛНР" намагаються дискредитувати безвізовий режим України з ЄС, поширюючи чутки про епідемії в усьому причорноморському регіоні.

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Такі неправдиві повідомлення місцевої "санепідстанції" мають на меті знизити кількість поїздок місцевих жителів на неокуповану територію.

"Зокрема, співробітники СЕС стали посилено поширювати серед місцевих жителів чутки про епідемії різних хвороб (кору, холери, сказу, ботулізму, сальмонельозу) в усьому причорноморському регіоні України. Нібито після "відкриття безвізу" йде "неконтрольована міграція населення", при цьому "в Україні спостерігається недопоставка вакцинувального матеріалу", - йдеться в повідомленні.

За версією "СЕС ЛНР", нібито всі ці небезпечні хвороби "завозяться з Румунії". Зі спеціальним подібним зверненням виступив "головлікар республіканської СЕС ЛНР" Дмитро Докашенко, який застеріг місцевих жителів від виїзду з "ЛНР" на неокуповану територію України.

ВідеоУкраїнець зняв на відео величезну чергу на кордоні до Польщі

Раніше повідомлялося, що після запровадження безвізового режиму між ЄС та Україною на окупованих територіях різко зріс попит на закордонні паспорти. Так, за даними Тимчука, "МВС ЛНР" за хабар у розмірі 400-500 доларів може оформити закордонні паспорти старого зразка на бланках, які залишилися в підрозділах державної міграційної служби.

Залиште свій коментар