Від початку безвізу 33 українців не пустили до ЄС

Дата публікації
Перегляди
5568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Від початку безвізу 33 українців не пустили до ЄС

Фото: УНІАН

Від 11 червня українцям надали безвізовий режим для короткотермінових подорожей до країн ЄС і Шенгенської зони.

Від початку безвізу 33 українців не пустили до ЄС і в кожному конкретному випадку компетентні органи розбираються в ситуації.

Про це повідомив перший заступник голови державної прикордонної служби Василь Серватюк, передає МВС.

За його словами, від 11 червня станом на 00.00 годин 23 червня прикордонна служба оформила 741 795 громадян, які виїхали до Євросоюзу. З них 156 916 - за біометричними паспортами. Він наголосив, що це становить 29% від загальної кількості.

Наразі діє певний перелік вимог та причин, на підставі яких людині можуть відмовити у перетині кордону.

"Коли виникають якісь проблеми та питання, то вони, як правило, вирішуються на місці. Але ще не зафіксовано випадку, щоб із Польщі, наприклад, когось повернули за порушення терміну перебування як студента. В кожному конкретному випадку компетентні органи розбираються ретельно в тій чи іншій ситуації", - додав посадовець.

Нагадаємо, 11 червня опівночі за київським часом безвіз запрацював з Фінляндією, країнами Балтії, Румунією, Болгарією, Грецією та Кіпром. За годину безвізові двері відчинили більшість країн Європи – Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція. О другій ночі за Києвом без візи уже можна було заїхати в Португалію. Ще за годину – в Ісландію. Пізніше за всіх, о 6:00 ранку, вільний в'їзд дозволила автономна частина Данії – острів Гренландія.

ЄС цілком скасував оплату за роумінг

ЄС цілком скасував оплату за роумінг

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація