Матіос розповів, хто очолив військову прокуратуру сил АТО

Дата публікації
Перегляди
1373
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Матіос розповів, хто очолив військову прокуратуру сил АТО

Матіос повідомив, що Кулик рік провів у зоні АТО / Фото: zik.ua

Це кадровий військовий прокурор.

Начальником новоствореної єдиної військової прокуратури сил АТО призначений Костянтин Кулик. Про це повідомив заступник генпрокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Людина призначена. Прокурором військової прокуратури сил антитерористичної операції призначений Кулик Костянтин Геннадійович. Він рік провів в АТО, будучи начальником управління військової прокуратури в зоні АТО. Це кадровий військовий прокурор", - сказав Матіос сьогодні на брифінгу в Києві.

Він нагадав, що у складі військової прокуратури раніше діяли три регіональні військові прокуратури – Західна, Центральна і Південна, а військова прокуратура в зоні АТО стала четвертою. Єдина військова прокуратура сил АТО буде діяти на території Луганської, Донецької, Харківської та Запорізької областей.

Матіос розповів, що ця прокуратура буде займатися збором матеріалів для передачі в міжнародний суд.

"Всі, хто прибув без дозволу української держави на територію України зі зброєю та скоїв злочини проти життя українських громадян, будуть притягнуті до відповідальності. Строку залучення за військові злочини в разі їхнього підтвердження (а я впевнений в цьому випадку підтвердженні міжнародними судами) немає", - зазначив він.

Матіос сподівається, що будь-який міжнародний суд "прийме і належним чином оцінить докази, які зараз системно, завдяки політичній волі та адміністративних рішень вищих посадових осіб нашої держави – президента, генерального прокурора, голови СБУ – отримав як інструменти прискорення цього процесу".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України створює військову прокуратуру в зоні антитерористичної операції на Донбасі.

Наступна публікація