МВС оголосило в розшук сім "суддів ДНР"

Справа одного з них вже розглядається в суді.

МВС України оголосило в розшук ще сімох суддів ДНР", повідомив на своїй сторінці у Facebook глава поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін.

За його словами, із семи "суддів" лише одна має досвід роботи на цій посаді. Інші стали "суддями" після "указу" ватажка бойовиків Олександра Захарченка.

31-річна Олена Ледовська, "суддя Ворошилівського міжрайонного суду Донецька ДНР", раніше працювала помічником судді в Апеляційному суді Донецької області. Такий же досвід роботи у 26-річної Анастасії Федорової, ще однією новоспеченої "судді Ворошилівського міжрайонного суду Донецька ДНР".

Крім них, у розшук оголошена Олена Богословська, 1976 року народження, "суддя Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки ДНР". А також 33-річна "суддя Харцизького міжрайонного суду ДНР" Нурія Гільванова і 26-річний "суддя Будьонівського міжрайонного суду Донецька ДНР" Віталій Валуйський.

46-річна Марина Попшой, "суддя Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки ДНР", з 1995 року працювала суддею в цьому ж суді, а в 2000 році була обрана Верховною Радою України безстроково суддею цього суду. З окупацією Макіївки перейшла на бік бойовиком.

Також в розшук оголошений "голова Верховного Суду ДНР", громадянин Росії Едуард Якубовський. У жовтні 2015 року йому було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України. В даний час провадження розглядається в суді.

Нагадаємо, проти 278 суддів судів АР Крим та Севастополя Вища кваліфікаційна комісія суддів України відкрила дисциплінарні провадження через те, що вони всупереч присязі судді здійснювали правосуддя від імені Російської Федерації.

 

Оновлення статусу "суддям ДНР". Як вже писав, в січні цього року стосовно деяких з них було відкрито кримінальн...

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 22 грудня 2015 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: