Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі посеред ночі злетів у небо склад із боєприпасами бойовиків і вибухав до ранку

Після пожежі арсеналу бойовики менше почали стріляти по українських бійцях.

Цілу ніч горів і вибухав склад з боєприпасами на Приазов'ї - він належав бойовикам. Вони так знахабніли, що вже й не ховаючись, викочують БМП та міномети і рясно криють українські позиції. Українські вояки змушені були огризатися, аби найманці втихомирились. І не даремно. Запал у ворога зменшився після пожежі на складі.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Щойно на Приазов'я опустилися сутінки, насправді ще до того, бойовики почали атаку на позиції українських морпіхів - відверто потужну з озброєння бойових машин піхоти. Українські бійці відповіли і вже з перших черг, судячи з картинки, добряче кудись влучили.

Вибухало й детонувало на всі боки там до самого ранку. Але, ймовірно, то був не єдиний арсенал боєприпасів у "кремлівських терористів" на цій ділянці передової. Звуки пострілів над передовою біля Азова лунали до самого ранку.

Більше подробиць дивіться в репортажі Олександра Моторного.

ВідеоБойовики активізували обстріли українських позицій на Приазов'ї

Мінус один арсенал у бойовиків. Цілу ніч горів і вибухав склад з боєприпасами на Приазов'ї. Бойовики так знахабніли, що вже й не ховаючись викатують БМП та міномети й рясно криють наші позиції. Українські вояки змушені були огризатися, аби найманці втихомирились. І не даремно. Запал у ворога зменшився після пожежі на складі.

Бойовики активізували обстріли українських позицій на Приазов'ї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції