На зустрічі в Мінську щодо Донбасу назвали можливу дату розведення сил у Станиці Луганській

На зустрічі в Мінську щодо Донбасу назвали можливу дату розведення сил у Станиці Луганській

Фото: Getty Images

Для реалізації домовленостей необхідно дотримання режиму тиші бойовиками.

Розведення військових сил в Станиці Луганській на Луганщині може відбутися 26 листопада 2016 року.

Про це повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній контактної групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер за результатами зустрічі в Мінську.

За її словами, Україна вкотре поставила питання про повернення до лінії розмежування від 19 вересня 2014 р., згідно з якою місто Дебальцеве має перебувати під контролем України. Подальша імплементація рішення про розведення сил може відбутися після демілітаризації Дебальцевого, зазначила прес-секретар Кучми.

"За умови додержання режиму тиші з боку ОРЛО розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської можна провести з 26 листопада 2016 року", - йдеться в повідомленні Оліфер.

Крім цього, учасники переговорів торкнулися теми виборів у тимчасово окупованих районах Донбасу і механізму постачання води мешканцям Луганської області.

Представники контактної групи досягли попередньої домовленості про відкриття КПВВ в Золотому.

"Суворо дотримуючись узятих на себе зобов'язань, сьогодні вранці Україна була повністю готова до запуску роботи КПВВ в Золотому. Однак представники ОРЛО продовжують блокувати його роботу. Під час засідання Тристоронньої контактної групи досягнута попередня домовленість про відкриття цього пункту пропуску до 10 грудня. Українська сторона готова до роботи даного КПВВ ще з березня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що понад півмільйона жителів Луганської області, переважна більшість яких проживає на непідконтрольній Україні території, можуть залишитися без водопостачання у зв'язку з несплатою окремими районами області за поставлену воду.

Повʼязані теми:

Наступна публікація