В ОБСЄ засудили сексуальні домагання бойовика "ДНР" до члена місії

Дата публікації
Перегляди
8633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В ОБСЄ засудили сексуальні домагання бойовика "ДНР" до члена місії

СММ ОБСЄ, архівне фото / Фото: Getty Images

Терорист погрожував жінці.

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан засудив сексуальні домагання з боку озброєного бойовика "ДНР" до члена патруля СММ, повідомляє прес-служба місії.

"Разом з усіма державами-учасницями ОБСЄ, СММ засуджує всі форми насильства щодо жінок", - наголосив Апакан.

За його словами, під час інциденту, який трапився 5 травня, озброєний автоматом чоловік залякував беззбройну співробітницю місії, використовуючи коментарі сексуального характеру. В ОБСЄ вимагають якнайшвидшої й беззастережної реакції так званої "Донецької народної республіки".

Також Апакан закликав ідентифікувати винного і вжити заходів для того, щоб такі ситуації не повторилися.

"Держави-учасниці ОБСЄ доручили неозброєним чоловікам і жінкам СММ виконувати важку роботу, і вони мають право робити це, не побоюючись фізичного або словесного нападу", - додав глава СММ ОБСЄ в Україні.

Він наголосив, що місія не терпітиме спроб залякування, приниження чи втручання до роботи співробітників. СММ ОБСЄ також ще раз наполегливо закликала СЦКК забезпечити прийняття всіх можливих заходів для запобігання таким випадкам у майбутньому.

Нагадаємо, У СММ ОБСЄ заявили про сексуальні домагання з боку озброєного чоловіка в ОРДО щодо члена патруля місії жіночої статі. Жінка зазнала сексуальних домагань з боку чоловіка, озброєного автоматом (АК-47), який погрожував, що не дозволить патрулю Місії рухатися в східному напрямку з Петрівського до Роздольного, доки його вимоги не будуть задоволені. Патруль залишив цей район іншим маршрутом і поінформував СЦКК про те, що трапилося.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація