Перемир’я на околицях Мар’янки: військові кажуть про вигоду для противника

Перемир’я на околицях Мар’янки: військові кажуть про вигоду для противника

Українські армійці дотримуються взятих на себе зобов’язань, чого не скажеш про ворога.

"Хлібне" перемир‘я на околицях Мар'їнки досі тримається, однак військові добре чують, що на сусідніх позиціях воно вже стало історією. За минулу добу ворог 11 разів відкривав вогонь по позиціях наших оборонців, поранення зазнав один воїн, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цезарь, Тайсон і Клєоптара – собаки, котрі несуть службу разом з нашими бійцями. Загалом їх дев’ять на одній тільки позиції – великих і дуже малих. "Як тільки ніч, вони займають наче кругову оборону – тут на дорозі, там в кущах. Вони все чують, де який шорох, починають гавкати – ми знаємо, що десь чи то звір, чи то людина", - розповідає Сергій Ушаков. Собаки вже не раз попереджали армійців про небезпеку, аж надто впродовж останнього місяця, коли в цьому районі дуже активно працювали ворожі снайпери. "То заїжджі якісь з Росії снайпера, стріляють дуже чітко", - каже військовослужбовець.

Відео Минулої доби ворог 11 разів відкривав вогонь по українських позиціях – штаб ООС

На передовій один військовий зазнав поранення. За минулу добу ворог 11 разів відкривав вогонь по позиціях наших оборонців. Міни вибухають, мало не уздовж всієї передової: від півночі до Приазов'я. Лише на кількох ділянках тиша ще зберігається.  

Минулої доби ворог 11 разів відкривав вогонь по українських позиціях – штаб ООС

Військовий лікар на цих позиціях тільки обживається – це його перший контракт і перша ротація на нуль. Понад 20 років чоловік працював фельдшером у лікарні, нині рятує своїх побратимів. "Важко звикати до самих окопів, напевно, до тієї обстановки. Мирне життя, тут – то різні речі", - зізнається Андрій Ванельчук. Довжелезні окопи називає своєю кухнею колишній ресторатор з Німеччини – мрії про ресторанний бізнес у мирній Україні йому довелося відкласти на потім. "Маючи досвід, перемир’я грає на руку їм. Історично наш ворог не дотримувався обіцянок", - каже Едуард Крохмалюк.

Від півночі до півдня мало не уздовж всієї передової від учора знову почали вибухати 82-гі міни. Усе активніше лунають і черги з важких кулеметів та гармат бронемашин Чергове перемир'я на околицях Мар'їнки поки тримається, але чим далі, все більше нагадує хитке, липневе павутиння, що здатне зірватися будь-якої миті.

Як повідомлялося, начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що "поодинокі випадки" порушення перемир'я на Донбасі з боку окупаційних військ не можна назвати зривом досягнутих в Мінську домовленостей.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів